Beren Saat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat

Beren Saat Fan Sitesine Hoşgeldiniz.Keyifli Forumlar...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu...

3 posters
YazarMesaj
selin_beren
Admin
Admin
selin_beren

Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu... Empty
MesajKonu: Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu...   Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu... EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 11:54 am

KIVANÇ TATLITUĞ DA SUSKUNLUĞUNU BOZDU: “NEŞE BENİM ÜZERİMDEN REKLAM YAPMASIN!...”

“Aşk-ı Memnu” dizisinin Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ ile görüntülenince “Uçuş Keyfi” isimli programın sunuculuğundan olan Neşe Sapmaz’ın, “Kıvanç yüzünden kovulduğumu duyunca çok ağladım, ben bunu hak etmedim, dava açıyorum” diye açıklama yapmasının ardından yakışıklı oyuncu da suskunluğunu bozdu.

Tatlıtuğ, Neşe Sapmaz’ın ismini kullanarak reklam yapmaya çalıştığını belirterek, “O kız beni programına çıkarmak istiyordu. Aramızda kesinlikle ilişki anlamında bir şey yok. İşten kovulmasıyla da hiç bir ilgim yok. Yeter artık benim üzerimden reklam yapmaktan vazgeçsin, ben sadece işimi yapıyorum, işimle gündemde olmak istiyorum” dedi.

(Hürriyet)
berenci_shebo
süper moderatör
süper moderatör
berenci_shebo

MesajKonu: Geri: Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu...   Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu... EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 2:00 pm

yeter artık bu adama ne olmuş ben böyle bir adamı sevmedim kim bu adam ya ben bu adamı tanımıyorum yine de haber için tşkler, böyle değildi hep güzel haberler alırdım onun hakkında eskiden şimdi yılan gömleğini değiştirir gibi karakter değiştirmiş dizideki behlülden hiçbir farkı kalmamış ..
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

MesajKonu: Geri: Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu...   Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu... EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 2:08 pm

ya haklı ama bende olsam öyle derdim =D
http://berensaat.forumotion.biz

Kıvanç tatlıtuğ suskunluğunu bozdu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kıvanç tatlıtuğ
» kıvanç tatlıtuğ
» kıvanç tatlıtuğ(behlül haznedar)