Beren Saat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat

Beren Saat Fan Sitesine Hoşgeldiniz.Keyifli Forumlar...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı

3 posters
YazarMesaj
selin_beren
Admin
Admin
selin_beren

Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı   Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı EmptySalı Ekim 06, 2009 11:38 am

BEREN SAAT “AŞK-I MEMNU’DAKİ SEVİŞME SAHNEMİZDE KIVANÇ (TATLITUĞ) İLE ARAMIZDA YASTIK VARDI” DİYE AÇIKLAMA YAPTI, DİZİNİN YÖNETMENİ HİLAL SARAL İTİRAZ ETTİ! ELİTE DERGİSİNE KONUŞAN SARAL, “BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL” DEDİ

Beren’in sözü beni üzdü Aşk-ı Memnu
Hilal Saral, Beren Saat’in polemik yaratan “yastık önlemi” açıklamasıyla ilgili soruya, beklenmeyen bir yanıt verdi. “Aşk-ı Memnu”nun usta yönetmeni, “Tabii ki böyle bir durum söz konusu değil. Sahneyi çekerken iki partnerin birbirine güvenmesi gerekir. Ben buna çok önem veririm. Beren’in röportajı sanırım yanlış anlaşılmış. Üstünde çok durmadığım bir konuydu, ama böyle açıklamalar yapması beni çok üzdü” dedi.

Sancılı bir süreçti

Saral, haftalarca konuşulan o sevişme sahnesinin perde arkasını da anlattı: “O sahne için de diğer sahnelerde olduğu gibi bir hazırlık sürecinden geçtik. Tabii ki önemsediğim ve özenerek hazırlandığımız bir sahneydi... ‘Aşk-ı Memnu’nun dönüm noktalarından biriydi. Oyuncularımla önce tek tek konuştum, çekeceğim her kareyi anlattım. Daha önceki öpüşme sahnesinde de o sancılı dönemi yaşamıştım.”
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı   Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı EmptyPerş. Ekim 08, 2009 3:26 pm

hımm biliyordum canım sağol..=D
http://berensaat.forumotion.biz
berenci_shebo
süper moderatör
süper moderatör
berenci_shebo

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı   Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 12:31 pm

saqol :p

Aşk-ı Memnu'nun Yönetmeni o Sahneyi Anlattı
1 sayfadaki 1 sayfası