Beren Saat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat

Beren Saat Fan Sitesine Hoşgeldiniz.Keyifli Forumlar...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

beren saat'ın tek kusuru

4 posters
YazarMesaj
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

beren saat'ın tek kusuru Empty
MesajKonu: beren saat'ın tek kusuru   beren saat'ın tek kusuru EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 2:32 pm

Beren Saat'in tek kusuru

Beren Saat yaşayan en seksi 100 Türk arasında yer aldı. Huysuz Virjin güzel sanatçıyı övdü ama bir kusurununa söyledi.Bir televizyon programına konuk olan "Huysuz Virjin" Seyfi Dursunoğlu, tek kusurunun topuklu ayakkabı ile yürüyememek olduğunu söyledi.

Televizyon gazetesinin haberine göre Dursunoğlu, genç oyuncuya bir de tavsiye de bulunarak topuklular yerine 'patik' giymesini önerdi.

"Ben bu Beren Saat kadar muntazam yüzlü, hem çok güzel oynayan... Bir tek topuklu ayakkabıya alışamadı. Patik giydirsinler, göstermesinler, yürüyemiyor" diyen Dursunoğlu, sahnede oynadığı Huysuz Virjin tiplemesine atıfta bulunarak "Ben bu yaşımda topuklu ayakkabıyla neler yapıyorum" dedi.

Beren Saat'in tek göze çarpan yanının topuklu ayakkabı ile rahat edememek olduğunu vurgulayan Seyfi Dursunoğlu, bir küçük eleştiri de dudaklarına getirdi ve "Muazzam bir yüz. Gözler, ağız... Biraz ağız büyük ama o kadar güzel yüz ki o arada kaynıyor. Yani çok güzel bir kız" diye konuştu.

Dursunoğlu, genç oyuncuyu ilk olarak Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında gördüğünü belirterek "Bu harika bir şey" dediğini ifade etti.
http://berensaat.forumotion.biz
selin_beren
Admin
Admin
selin_beren

MesajKonu: Geri: beren saat'ın tek kusuru   beren saat'ın tek kusuru EmptySalı Eyl. 08, 2009 4:55 pm

:D saol p.için
göktuğ
üye
üye

MesajKonu: Geri: beren saat'ın tek kusuru   beren saat'ın tek kusuru EmptySalı Eyl. 08, 2009 8:31 pm

p.için saol
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

MesajKonu: Geri: beren saat'ın tek kusuru   beren saat'ın tek kusuru EmptySalı Eyl. 08, 2009 8:32 pm

rica ederim..=)
http://berensaat.forumotion.biz
bb_beren
moderatör
moderatör
bb_beren

MesajKonu: Geri: beren saat'ın tek kusuru   beren saat'ın tek kusuru EmptyCuma Eyl. 25, 2009 4:28 pm

p. için teşekkürler beren saat'ın tek kusuru 246474

beren saat'ın tek kusuru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beren Saat İki Aşk Arasında...
» Beren Saat ve Ben Yetenekliyiz...
» Beren Merve'yi Kızdırdı...
» beren saat abisi ile =)
» beren saat videoları