Beren Saat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beren Saat

Beren Saat Fan Sitesine Hoşgeldiniz.Keyifli Forumlar...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar

3 posters
YazarMesaj
selin_beren
Admin
Admin
selin_beren

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar Empty
MesajKonu: Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar   Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 12:09 pm

Aşk-ı Memnu'nun yeni bölümünde, Adnan Bihter'le zorla birlikte olmak isteyince araları bozuluyor.

19 Eylül 2009 / 13:37:46

Kanal D’nin başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Nebahat Çehre’nin oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu” yine heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Beşir şahit olduğu yasak aşka sessizliğiyle daha fazla ortak olmak istemediği için, gördüklerini Adnan Bey’e anlatmaya karar verir. Tam yola çıkmak üzere olan Behlül için geri dönüş yoktur. Bihter’i ateşin ortasında bıraktığını düşünerek yurt dışına gider.

Beşir, Adnan’a bütün gerçekleri anlatacakken Adnan’ın sözleriyle bir anda susmaya karar verir. Beşir uzun süreli bir suskunluğa mahkum eder kendini.

Behlül’ün yokluğu Bihter’e ve Nihal’e ayrı ayrı zor gelir. Uzun bir tatil herkes için iyi olacaktır. Ama Bihter her geçen gün Adnan’dan biraz daha uzaklaşmaktadır.

Adnan sürekli reddedilmenin yarattığı kırgınlık ve öfkesini bastırmaya çalışır.

Uzakta geçen günlerin özlemi iki yasak aşığı çepeçevre sarmıştır. Behlül, kilometrelerce uzakta Bihter için büyük bir sürpriz hazırlar.

Aynı günün gecesi Ziyagil Köşkünde ihtirasın ve öfkenin ateşi Adnan ve Bihter’in arasında büyük bir uçurumun açılmasına neden olacaktır.

İŞTE O HEYECANLI ANLARIN FOTOĞRAFLARI...

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 66824329

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 20171124

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 31796318

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 84838422

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 41256947

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 80274463

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar 86082339

inanmıyorum adnana ya nefrt etmeye başladım ama gerçi adamda biraz haklı affraid
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar   Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 12:11 pm

geçen hafta izleyemedim yaa bu hafta kesin izleyeceğim =D
http://berensaat.forumotion.biz
selin_beren
Admin
Admin
selin_beren

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar   Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 12:12 pm

baya heyecanlı bu hafta kesinlikle izle...
serkn.irem.brn

serkn.irem.brn

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar   Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 12:15 pm

kaçırırmıyım =D
http://berensaat.forumotion.biz
berenci_shebo
süper moderatör
süper moderatör
berenci_shebo

MesajKonu: Geri: Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar   Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 2:05 pm

inanmıyorum adnana ya nefrt etmeye başladım ama gerçi adamda biraz haklı Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar Affraid
[quate]

biraz mı hemde çok haklı gereğinden fazla sabırlı davrandı cnm ama ne olursa olsun bu adamdan nefret edemiyorum bir türlü diğerlerinden çok farklı çünkü...

Aşk-ı Memnu'da heyecanlı dakikalar
1 sayfadaki 1 sayfası